Виставка Андрія Гуренка «CAMERA LUCIDA»

Виставка Андрія Гуренка «CAMERA LUCIDA»

29 січня 2019 - 15 лютого 2019

Галерея «АВС-арт» (Андріївський узвіз, 2б)

facebook

Андрій Гуренко не працює серіями – його художня оповідь продовжується роками, трансформуючись, варіюючись у деталях, але зберігаючи первинну матрицю. Таке бачення подібне до міфологічної картини світу: оповідь триває, незалежно від часу; імена героїв змінюються, але їх поведінкові моделі лишаються впізнаваними; рівень сприйняття залежить від реципієнта зокрема і від культурно-історичної епохи загалом.

Цей підхід може надати необмежений простір візуальних змістів для уважного глядача, не заангажованого супровідними пояснювальними текстами на кшталт «що саме хотів сказати автор».

Наразі автор і далі говорить, і далі творить свій метанаратив. Нова виставка Андрія Гуренка – це новий розділ до авторської міфології, частково візуалізованої в його попередніх проектах.

Буквально camera lucida (лат. світла кімната) – оптичний прилад, у якому промені світла, проходячи крізь призму й відбиваючись у дзеркалі, встановленому під кутом, дають зображення предмета. В переносному сенсі камера-люцида – це й є художнє бачення. І коли «оптичні прилади» мистця і глядача резонують – зображення переходить із царини оптики в царину образотворення.

Про автора
Андрій Гуренко народився 1970 року в Києві. Закінчив Київський технологічний інститут легкої промисловості (1988-1993), диплом художника-модельєра.
Працює в царині живопису, графіки та ленд-арту.
Член Всеукраїнської творчої спілки художників «БЖ-Арт».
Роботи знаходяться у приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Швеції, США, Австралії, Хорватії.
Живе в Києві.

Відкриття виставки – 29 січня 2019 о 18 годині.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх