Виставка Андрія Чеботару «Експресії Києва»

Виставка Андрія Чеботару «Експресії Києва»

29 травня 2019 - 17 червня 2019

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

Зимовий Київ і Київ спекотного літнього дня, зелень київських парків і багатолюдний Хрещатик, Київ святковий і Київ, що піднявся на барикади. Усі ці моменти нескінченної київської історії можна побачити на картинах відомого майстра пленерного живопису Андрія Чеботару.

«Експресії Києва» – виставка робіт художника, присвячених місту та приурочена до Дня Києва. Картини Андрія Чеботару вражають цікавими композиційними рішеннями та поєднаннями барв. На полотнах художника ніби відбувається вибух фарб, який стримується врівноваженістю пейзажів.

Андрій Чеботару народився 23 грудня 1984 року в Севастополі в сім’ї художників – Миколи і Тамари Чеботару. Навчався в Інкерманській художній школі, потім – в Кримському художньому училищі імені М. С. Самокиша та в пейзажній майстерні Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Член Національної спілки художників України. Учасник і організатор численних пленерів по всьому світу. Провів багато персональних виставок, у тому числі в Раді Європи в Страсбурзі (Франція, 2016). Картини художника виставлені в галереях і приватних колекціях України, США, Канади, Великобританії, Нідерландів, Німеччини, Бельгії, Франції, Іспанії, Італії, Хорватії, Чорногорії.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх