Виставка Андрія Блудова «Урбаністіка»

Виставка Андрія Блудова «Урбаністіка»

16 жовтня 2018 - 30 жовтня 2018

Karas Gallery (Андріївський узвіз, 22а)

facebook

Виставка київського художника Андрія Блудова метафорично торкається теми простору, структури та лабіринту, в той же час пропонуючи аналогію бачення світу сучасною людиною. У проекті художник знову звертається до теми свідомості Homo sapiens, трохи збитої, кліпової, і, в якомусь сенсі, навіть заплутаної. Зародки цієї теми з’являються ще в проектах «Station» (2012), «Движимое/Недвижимое» (2013) та «Соціополіс» (2017).

В проекті присутні незвичайні креслення постмодерністської архітектури, де всі споруди і будівлі дані у вигляді світлоносних прозорих структур, які створюють уявне місто. Воно сповнене енергетичними потоками, вібраціями, а також співвідношеннями всіх елементів, таким чином натякаючи на причинно-наслідковий зв’язок усіх, хто в ньому знаходиться, на їхню співзалежність.

Наведені псевдо-креслення і квазі-проекти прочитуються як уявлення про середовище в цілому. Конструкції, зображені в складних перспективах, то з’являються, то зникають в нікуди, навиваючи елемент абсурдизму. При цьому колорит значно відрізняється від більш монохромного «Соціополіс», зводячи декоративне до тотальної кольорової експресії. Це підвищує енергетичний градус та напругу робіт, загострює їхню виразність та емоційне наповнення. Завдяки цьому прийому надмірного забарвлення, архітектурні атрибути набувають певної божевільності.

Задля того, щоб підкреслити домінування прямих ліній та кутів у різних перспективах, в основу деяких робіт покладена овальна форма, котра акцентує на жорсткості й чужородності суворої геометрії, на її штучності та неприродньому началі. В такий опосередкований спосіб відбувається нагадування про те, що людина достатньо відірвалася від природнього світу, створивши власний уособлений простір буття.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх