Виставка Анастасії Крайнєвої «Об’єм кольору»

Виставка Анастасії Крайнєвої «Об’єм кольору»

07 грудня 2017 - 04 лютого 2018

Lera Litvinova Gallery (провулок Евгена Гуцала,3)

Вартість

Вхід вільний

Персональна виставка живопису Анастасії Крайнєвої «Об`єм кольору» передає ідею величі і краси світу, здатності природи і думки прокидатися, ідею переродження в усіх його проявах. «Об`єм кольору» – це спроба прийняти концепцію перевтілення і нескінченності всього живого через конкретний часовий відрізок року, який, з одного боку, приносить руйнування, а з іншого, дає необхідний спокій, щоб усі сили природи відродилися і життєвий цикл почався знову.

На полотнах художниці фігуративні образи з’являються і розчиняються в абстрактному пейзажі, що справляє несподіване враження на глядача. А поєднання цього з фактурністю її характерного мазка відкриває нові кольорові і смислові акценти.

Анастасія Крайнєва учасниця багатьох українських і міжнародних виставок та пленерів. Її роботи знаходяться в галереях та приватних колекціях України та за кордоном. Авторка працює в техніці «імпасто», де застосовується густе, соковите нанесення фарби на полотно.

Мислячи не лініями, а о’ємними кольоровими формами, вона створює свою романтичну версію бачення світу, природи, і людини в ньому. В її персональній виставці «Об`єм кольору» особливо відчутні ці життєстверджувальні, сповнені любові до життя і надії на майбутнє мотиви.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх