Виставка «50 відтінків Віктора Зарецького»

Виставка «50 відтінків Віктора Зарецького»

08 лютого 2018 - 01 березня 2018

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

Виставка легендарного київського художника Віктора Зарецького, всесвітньо відомого своїми експресивними полотнами.

Віктор Іванович Зарецький (8 лютого 1925 – 23 серпня 1990), якого ототожнюють з Густавом Клімтом, створював свої полотна у стилі сецесіону. Більшу половину свого життя він провів у Києві: був надзвичайно талановитим педагогом і випустив цілу плеяду відомих київських художників.

У 1978 році створив власну художню студію у Києві. Розробив власну педагогічну систему «Роздуми біля полотна». В Києві Віктор Зарецький написав свої найкращі сецесійні полотна, що принесли йому міжнародне визнання.

Кожна картина з виставки «50 відтінків Віктора Зарецького» має свій відтінок, свою рису, свій характер. Поряд із квітучим барвистим садом, що наповнює радістю, можна побачити глибоко-драматичну осінню Тривогу. На одній картині все оживає: музика, танці, а на іншій – зимовий спокій і самотня фігура. І на завершення – модерновий тролейбус.

На виставці буде представлено 5 монументальних робіт: «Театр» за романом Булгакова «Майстер і Маргарита», «У тролейбусі», полотно «Вознесіння», присвячене дружині Аллі Горській, а також ТОП-10 робіт художника: «Мальви», «Тривога. Жовтень», «Сполохи»), пейзажний, символічний та жанровий живопис. Усі роботи унікальні. Більшість картин виставки музейного масштабу і виставлятимуться публічно вперше.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх