Виставка «3D. Sculpture Veсtor»

Виставка «3D. Sculpture Veсtor»

20 жовтня 2017 - 01 листопада 2017

Виставка творів 8 провідних скульпторів України – лауреатів «Трієнале скульптури 2017» та відбудеться з нагоди 100-річного ювілею Національної академії мистецтва та архітектури.

Проект «3D.Sculpture Veсtor» окреслює певний зріз сучасного скульптурного простору України та унаочнює особливості поступу української об’ємної пластики у європейському контексті, де розуміння мистецтва скульптури значно трансформувалося починаючи з ІІ пол. ХХ ст.

Творчість кожного з учасників добре відома в Україні та за її межами й, поєднуючи авторське бачення і традиції професійної школи, репрезентує багатовекторність розуміння сучасної української скульптури. Це фігуративні та формальні твори, що демонструють невичерпність пластичних інспірацій та акумулюють звернення до класичного розуміння формотворення, модерністської парадигми та постмодерністського полістилізму.

Учасники виставки належать до різних художніх шкіл. У цьому контексті, відзначаючи 100-річчя Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА), в експозиції представлено твори чотирьох поколінь випускників цього навчального закладу, представників київської школи скульптури.

Учасники та учасниці: Аліса Забой, Борис Довгань, Василь Татарський, В’ячеслав Гутиря, Єгор Зігура, Костянтин Синицький, Микола Бірючинський, Олександр Дяченко.

Кураторка: Ольга Собкович
Співкураторки: Олеся Собкович, Марина Стрельцова

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх