Всеукраїнський фестиваль «Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2019»

Всеукраїнський фестиваль «Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2019»

02 липня 2019 - 14 липня 2019

facebook

«ПОРЯДОК ДЕННИЙ» українського суспільства у контексті сучасного світу – тема Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest у 2019 році.

Свій «Порядок денний» є у кожної людини, у тому числі і мистця. Порядків денних є багато і всі вони різні. Уся ця різноманіть індивідуальних та загальних порядків денних несе купу протиріч. Але у той же час вони пересікаються між собою, бо мають спільну мету – прагнення до миру, добробуту та гармонійного розвитку світу. Сучасне мистецтво, як форма соціальної комунікації, пропонує емоційну візуалізацію порядку денного, роблячи його об’єктом рефлексії мистецьких практик.

Який же порядок денний сучасних українських жінок-художниць? Як вони відчувають та відображають у власній творчості вібруючий вирій подій як особистих, так і світових? Як вони сприймають порядок денний свого міста і своєї країни? Як впливає навколишній світ на їх тонку емоційну творчість? Як реалізувати порядки денні та знайти гармонію між особистими та загальними пріоритетами?

Багатоманітність мистецьких проявів допомагає побачити світ так, як його бачить соціум, і стимулює аналіз подій, відкриття нових сенсів, переосмислення власного відношення до вже відомого та сталого. Оцінка того, що є зараз, може стати поштовхом для майбутніх змін, розширення соціального та культурного досвіду та формування нового порядку денного.

У фестивалі візьмуть участь 25 художниць з України та США: Marianna Abramova, Viktoria Adkozalova, Iryna Akimova, Anna Bitaeva, Бородіна Тетяна, Таня Василенко, Ірина Ворона, Mariko Gelman, Marianna G Goncharenko, Marina Gromenko, Людмила Давиденко, Dvorak-Galik Olesia, Забой Аліса, Aleksandra Kovaleva, Татьяна Колесник, Лішова Валерия, Мария Вадимовна, Alika Malonog, Katerina Pyatakova, Марія Рахімова, Стрижко Наталія, Оксана Титенко, Худякова Анастасiя, Oksana Chepelyk, Альона Штепурка.

На фестивалі буде представлено живопис, інсталяції, кераміку, колажі, фотоарт, скульптуру та авторські парфуми.

Кураторка проекту – Ірина Акімова
Со-куратор проекту – Анастасія Гончаренко
Арт-директор – Влад Тузов
Координатор проекту – Мира Мира

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх