Всесвітній день неспішного мистецтва в НМІУ

Всесвітній день неспішного мистецтва в НМІУ

14 квітня 2018, 13:00

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

Зазвичай ми витрачаємо не більше 10 секунд на розглядання одного мистецького твору в музеї. Звісно, цього часу зовсім недостатньо для того, аби встигнути осягнути весь потаємний сенс, усі загадки та натяки, які митець заклав у свій витвір.

Саме для того, щоб надолужити цю прогалину, у багатьох музеях світу з 2009 року проводять Всесвітній день неспішного мистецтва. Завдяки ідеї цього заходу відвідувач має можливість вдумливо і неспішно споглядати невелику кількість творів мистецтва протягом тривалішого часу. У цьому році до акції долучився й Національний музей історії України.

Музей запрошує відвідувачів присвятити годину свого часу детальному знайомству лише з кількома наперед визначеними експонатами. Своїми враженнями Ви, як учасники акції, зможете поділитися із співробітником, який зустріне Вас в експозиції, а також, написавши відгук у соціальних мережах з хештегами #SlowArtDay та #SlowArtDayNMIU.

Акція відбудеться не лише у Національному музеї історії України, а й у його філії – Музеї історичних коштовностей України. Всім, охочим відвідати захід у Музеї історичних коштовностей України, потрібно обов’язково зареєструватися за формою ОНЛАЙН.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх