Відкриття виставки «Будь обережним із цією сокирою, Юджине»

Відкриття виставки «Будь обережним із цією сокирою, Юджине»

10 травня 2019, 20:00

Арт-простір «AkT» (вул. Біломорська, 1)

facebook

В оновленому мистецькому просторі АКТ відкриється перша виставка сезону, присвячена новим викликам співіснування з собою та реальністю, що оточує кожного.

Соціокультурні патерни, правила комунікації та поведінки зазнають змін не тільки після глобальних політичних зрушень. Різноманітні маленькі та великі здобутки в технологічній, економічній, соціальній сферах зміщують звичний для нас світ.

Через хаотичність та чисельність таких змін система нових етичних відносин та поглядів формується ситуативно та непередбачувано, позбуваючись усталених кордонів та принципів функціонування. У поєднанні з людською поведінкою нова етика стає сокирою, що вимагає обережності та врівноваженості у взаємодії з нею.

Якщо прототип сучасного суспільства походить із суспільного договору, то тепер кожен грає за своїми правилами. Сьогодні ми маємо справу з концентрованим простором власних нашвидку вигаданих етик, що одночасно народжуються з нових обставин та накладаються на старі звички, конфліктують та часто унеможливлюють одна одну.

Учасники та учасниці виставки досліджують питання множинності нової етики у своїх особистих практиках та враженнях від навколишнього світу. Запрошуємо вас 10 травня у єдиний мистецький простір на Лівому березі, щоб ідентифікувати та дослідити власні оновлені правила сучасного життя.

Художниці і художники виставки: Олексій Базілевич, Юлія Бєляева, Назар Білик, Катерина Бучацька/Сергій Войналович, Андрій Достлєв/Данте Буу, Алевтина Кахідзе, Тарас Ковач, Дарія Кузьмич/Энн Коттен, Олександр Кутовий, Роман Михайлов, Сергій Радкевич, Василій Савченко, Максим Тимінько/Глеб Шутов/Майа Іліч, Назар Фурік, Антон Шебетко.

Кураторки виставки: Вікторія Бавикіна та Ася Цісар

Мітки: ,

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх