Відкриття Палацу культури «Куренівка»

Відкриття Палацу культури «Куренівка»

11 травня 2019 - 12 травня 2019

Палац культури «Куренівка» (вул. Костянтинівська, 73)

facebook

Вартість

800 - 1000 грн

Українська спільнота бьорнерів запрошує на гучне новосілля на Подолі – відкриття Палацу Культури «Куренівка». Більше ніж 24 години відпочинку в форматі Precompression, тема святкування – HOUSEWARMING, або прогрівання нового спільного дому.

Палац культури «Куренівка» – це територія колишнього Київського автомобільно-ремонтного заводу площею 1200 м2, яку учасники спільноти готують з березня 2019 р. власноруч. Це арт-простір вільного самовираження.

VITALNYA STAGE
Відкриття: 12:00
Удень на вас чекають театри імпровізації, виступ хору хлопчиків та юнаків ім. Ревуцького, перфоманс-провокації, відкриття філософського клубу та концерти LIVE-бендів, а увечері виступлять DJs, резиденти Kurenivka Camp.

SECRET PATIO
Відкриття: 12:00
Це найнасиченіша зона Палацу Культури, де ви знайдете: meet-up про Burning Man, гіфт-бар, барбекю зону та DJ-place з легкою музикою.

SOUL CAMP
Відкриття: 12:00
Мандруючий музичний табір прибув з далеких рубежів Всесвіту! На вас чекатимуть музичні атракціони, магічні феї перетворення, містичні димарі та, звісно, бар Шептуни Еліксирів!

#VGOLOVIUVITI
Відкриття: 22:00
Що відбувається у голові людини? Тим паче у креативної? Ніхто не знає. Не можна ж просто залізти комусь у голову? Насправді, можна. І на цій локації у вас буде така можливість. Кожен, хто потрапить у семиметрову голову Віті, дізнається як це подорожувати креативною свідомістю у ролі думки. Це такий собі інтерактивний музей креативності, який покаже, що відбувається з ідеями у підсвідомості

LOUNGE
Відкриття: 12:00
Тут все просто: можна відпочити, попити чаю, потеревенити…

СOSTUME CAMP
Відкриття: 15:00
Якщо ви slowpoke та не встигли підготувати вражаючий костюм, феї-волонтери підберуть для вас незабутній образ.

DREVO DUKHIV
Відкриття: 18:00
Медитації, розмови, спілкування з духами та чайні церемонії в окремій частині Палацу Культури, яку, до речі, не так просто буде знайти.

FIRE STAGE
Відкриття: 23:00
Вогняні інсталяції, палаючі скульптури, фаєр-вистави, ритуали з вогнем та шамани.

Precompression Kyiv: Housewarming – це експериментальний формат заходу, організований українською спільнотою Burning Man відповідно до 10 принципів Burning Man, контент якого створюють самі учасники. Захід є некомерційним, вільним від спонсорів, реклами, грошей і фінансується учасниками виключно шляхом продажу квитків та донорських внесків. Бюджет заходу буде опубліковано після завершення події, також офіційними представниками американського Burning Man Project буде проведено аудит заходу.

Захід не є виставкою або шоу-кейсом фестивалю Burning Man, USA. Burning Man Project не є організатором заходу.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх