Танцювальний перформанс «Folkstrance»

Танцювальний перформанс «Folkstrance»

01 липня 2019, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Folkstrance досліджує танцювальну спадщину двох країн — України та Німеччини, та зіставляє її. У межах резиденції в ІЗОЛЯЦІЇ, гамбурзька хореографка Веронік Ланглотт, в кооперації з українськими митцями та мисткинями, міксує народне з новітнім, фізичне з аудіо-візуальним у танцювальному перформансі.

На основі відеороликів з YouTube, хореографка Веронік Ланглотт відібрала 10 українських та 10 німецьких народних танців, які вона, разом з двома танцівницями Юлією Лук’янець та Вікторією Донець, вивчила та вибрала з них деякі елементи. Використовуючи відеоредактор, хореографка створила нове відео, на основі цих 20 матеріалів з YouTube. Вона обрала фрагменти відеороликів та вирізала з них деякі кроки та сцени, на основі чого створила колажі.

Веронік працює з гіфками, перемотуваннями, поверненнями, змінами швидкостей, з різними формами перетворення зображень, апертурами та спотворюваннями. Це відео — основа її хореографії, яку на сцені виконають три танцівниці.

Танець відбудеться під музичний супровід київського музичного колективу Mavka, який абстрагується від оригінальної музики народних танців, перетворюючи її в сучасну мелодію, вокал та електронні ритми.

Концепція та хореографія: Веронік Ланглотт
Танець: Веронік Ланглотт, Юлія Лук’янець, Вікторія Донець
Музика від Mavka: Ірина Лазер — композиторка, співачка, Олексій Маркюров — композитор, Тарас Лазер — композитор

Проект Folkstrance був розроблений під час художньої резиденції в ІЗОЛЯЦІЇ. За фінансової підтримки програми міжнародного обміну Kulturbehörde Hamburg.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх