Slow Art Day в Музеї Ханенків

Slow Art Day в Музеї Ханенків

06 квітня 2019, 10:30

facebook

Вартість

70 грн

Реєстрація

Дослідженя, опубліковані в журналі Empirical Studies of the Arts, говорять, що людина витрачає в середньому 17 секунд на огляд одного твору мистецтва. І це ще один з найбільших зафіксованих показників (зазвичай огляд одного експонату триває 8 секунд)!

6 квітня по всьому світу люди в музеях зупинятимуться частіше.

Вдруге Музей Ханенків бере участь у міжнародному заході – Slow Art Day – і пропонує долучитися і вам. Обирайте свій формат заходу і приходьте до музею 6 квітня, аби витратити на споглядання більше, ніж середньостатистичні 8 секунд.

Учасникам спеціальних заходів буде запропоновано 4 твори з колекції для повільного і вдумливого споглядання. Поділитися своїми враженнями та дізнатися більше про твори можна буде під час групового обговорення. Для участі в групових обговореннях потрібно зареєструватись за посиланням вище.

А якщо всілякі обговорення це не для вас, ви самотній вовк в музеї, або просто не встигнете зареєструватися, то на касах вас чекатимуть рекомендації для споглядання і спеціальний slow art randomizer, що визначить, з яким саме твором вам варто буде познайомитися цього дня.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх