Проект-перформанс Юрія Мусатова «In Progress»

Проект-перформанс Юрія Мусатова «In Progress»

02 липня 2018 - 07 липня 2018

Shcherbenko Art Centre (вул. Михайлівська, 22в)

facebook

У липні 2018 в просторі Щербенко Арт Центрі відбудеться незвичайний проект: український скульптор Юрій Мусатов запропонує до уваги глядачів не нову серію власних робіт, а інтерактивний перформанс.

Протягом тижня, із 2 до 7 липня, по три години на добу (16:00 – 19:00) скульптор працюватиме над створенням двох нових об’єктів «Кокони» і запрошує відвідувачів доєднатися до цього процесу не тільки через споглядання, але у живій комунікації з митцем.

«Ідея проекту – перетворити галерейний простір на час роботи виставки в студію, де я створюватиму об’єкти з глини. В даному проекті найважливішою для мене є взаємодія з відвідувачами та створення скульптури, як процес», – зазначає Юрій Мусатов.

Ми звикли бачити готову скульптуру і не думати про те, який тривалий, складний і багатошаровий процес передує кінцевому результату. Натомість, у проекті «In Progress» глядачам буде запропоновано безпосередньо дізнатись, як глина в руках скульптора перетворюється на скульптуру, наче гусінь, що перероджується у метелика під дбайливим наглядом природи.

Проект «In Progress» передбачатиме такі етапи:

2-7.07 / 16:00 – 19:00. Інтерактивний перформанс / процес створення скульптором об’єктів в Щербенко Арт Центрі. Під час проекту відбуватиметься відео- та фотодокументація. Запрошуємо глядачів долучитися!

9-15.07. Процес сушки та випалювання об’єктів (ЩАЦ закрито). В межах проекту «In Progress» відбудуться освітні заходи:
10.07 Лекція Світлани Шліпченко
13.07 Artist-talk із скульптором Юрієм Мусатовим

18.07. Вечірка-презентація готових скульптур та документального фільму про проект “In Progress”

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх