Проект «Мистецтво Незалежності»

Проект «Мистецтво Незалежності»

23 серпня 2017 - 31 жовтня 2017

facebook

«Мистецтво Незалежності» стартуватиме з виставок учасників АТО: фоторобіт «Життя на нулі» Юрія Величка позивний «Фотограф», поезій та фото авторства Максима Кривцова позивний «Далі» та виставки живопису Павла Кулика позивний «Барклай».

Також на урочистому відкритті відбудеться концерт класичної музики «Музика воїна» Ігоря Михайлишина позивний «Піаніст» – піаніста Майдану, що на морозі грав Шопена, Баха та Бетховена, бійця Збройних сил України, який 120 днів перебував у полоні і там теж музика змінила його життя.

Проект повинен стати мистецькою платформою для українських воїнів, завдяки якій вони будуть «почутими» мешканцями вільної території України. Адже у творах, народжених війною, чітко проглядається біль та надія, якими сповнені душі воїнів.

На відкритті відбудеться урочисте передавання половецької «баби» Історичному музею, яку чудом вдалося врятувати від обстрілів бойовиків і вивезти з окупованої території Донбасу.

У презентації проекту візьмуть участь Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, виконавчий директор ГО «Аналітичний центр «Фабрика думки Донбас», радник міністра інформаційної політики України Дмитро Ткаченко та герої заходів, які відбудуться у рамках проекту – учасники АТО, бійці, творці фільмів про події на Донбасі та інші.

Відкриття відбудеться у середу, 23 серпня, о 14:00. Адреса музею: вул. Володимирська, 2.
Вхід на виставку вільний. Необхідна реєстрація.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх