Презентація журналу «ArtUkraine» та фінісаж виставки Арсена Савадова

Презентація журналу «ArtUkraine» та фінісаж виставки Арсена Савадова

21 червня 2017, 18:30

Art Ukraine Gallery (вул. Грушевського, 9а)

facebook

10 років тому журнал ArtUkraine впевнено зайняв вільну нішу в українському медіа- та арт-просторі. 99,9% мистецької спільноти пророкували йому яскраве, але надкоротке життя. Проте до 2014 року журнал регулярно виходив, користуючись популярністю. Через економічну кризу та воєнний конфлікт на Сході, журнал повністю перейшов в електронний формат, освітлюючи усі важливі події візуальних мистецтв як в країні так і за кордоном.

Колекційний номер присвячено десятиліттю існування ArtUkraine і тим подіям, які змінили світ за період «між двома революціями». Що відбувалося з українським мистецтвом протягом цього часу, які філософські парадигми визначили його характер? Як змінився світ мистецтва взагалі? Чому таким популярним став український авангард? Новий номер ArtUkraine дасть відповіді на ці та ще низку актуальних запитань, говорячи словами митців, кураторів і мистецтвознавців.

Одним з найрезонанснійших проектів галереї є виставка Арсена Савадова «Сон Гуллівера», закриття якої припадає саме на 21 червня. На цій виставці вперше була презентована картина, фрагмент якої можна побачити на обкладинці нового журналу.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх