Презентація роботи Хав’єра Родрігеса Піно (Чилі)

Презентація роботи Хав’єра Родрігеса Піно (Чилі)

11 жовтня 2018, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Свою художню практику Хав’єр називає «графічною документалістикою» й комбінує комікси і традиційну графіку з телесюжетами, фільмами, рекламою, фотографіями з преси, інтерв’ю, архівними зображеннями. Для роботи у фонді ІЗОЛЯЦІЯ Хав’єр дослідив історію України періоду з 1920 – 2017 років. Ключові, на його думку, події він поєднав у візуальні блоки.

За легендою Хав’єр – таємний агент прокомуністичного чилійського президента Сальвадора Альєнде, якого було вбито під час військового перевороту 1973, очолюваного Аугусто Піночето. Хав’єра, як героя коміксу, відправили в майбутнє, щоб він дізнався майбутнє соціалістичних країн. Що з ними було і що відбувається наразі.

Javier Rodríguez отримав ступінь магістра з художнього виробництва у Політехнічному університеті Валенсії в 2007 році. Його роботи виставлялися у різних країнах світу, серед яких Іспанія, Колумбія, Польща, Ліван, Болівія. Хав’єр отримав грант CONICYT уряду Чилі на проходження докторантури за кордоном (2016), почесну відзнаку на конкурсі Entre Ch.ACO & Finlandia (2012) та перший приз у рамках DKV Grant (2008).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх