Презентація каталогу Миколи Рідного «Обличчям до стіни»

Презентація каталогу Миколи Рідного «Обличчям до стіни»

13 червня 2019, 17:00

Національний художній музей України (вул. Михайла Грушевського, 6)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

Видання «Обличчям до стіни» було надруковано з нагоди персональної виставки Миколи Рідного в галереї Лабіринт у Любліні. Виставка була наймасштабнішою презентацією робіт художника в Польщі та поєднувала відеоінсталяції, фотографічні серії та колажі, створені в 2011 – 2018 роках. Каталог видано трьома мовами: українською, польською та англійською.

Презентація відбудеться за участі художника, авторів текстів каталогу Катерини Яковленко та Якуба Маймурека. Модераторка події: Ганна Циба

Микола Рідний – український художник, кінорежисер та публіцист. Закінчив Харківську Державну Академію дизайну та мистецтв. Співзасновник художньої групи SOSка, співредактор онлайн видання Prostory. Його роботи знаходяться у публічних колекціях Пінакотеки сучасності в Мюнхені, Музеї Людвіга в Будапешті, медіатеці Neuer Berliner Kunstverein, Музеї сучасного мистецтва у Варшаві, V-A-C foundation у Москві та інших. Його фільми були показані на численних виставках сучасного мистецтва та кіно фестивалях, зокрема: 55-й та 56-й Венеціанській бієнале сучасного мистецтва, Центрі сучасного мистецтва та медіа в Карлсруе, Transmediale у Берлінському Будинку культур світу, 35-му фестивалі документального кіно в Касселі та інших.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх