Ніч музеїв У NAMU

Ніч музеїв У NAMU

18 травня 2019, 20:00

Національний художній музей України (вул. Михайла Грушевського, 6)

facebook

Вартість

Вхід вільний

18 травня – міжнародний День музеїв! Темою цьогорічних заходів ICOM Ukraine визначив «Музеї як культурні хаби. Майбутнє традиції». Кейс ребрендингу й оновлення NAMU якнайкраще показав, що українські музеї змінюються і стають одними з ключових точок на культурній мапі міста.

О 20:00 у найближчу суботу приходьте на НІЧ МУЗЕЇВ до NAMU провести вечір по-музейному круто. Обирайте, що вам до вподоби:
На вас чекає інтерактивна pop-up фотозона за роботою Олександра Богомазова «Пилярі». Приходьте з друзями, беріть до рук пилки і станьте персонажами шедевру українського авангарду! Якщо ж ви поціновувач класичного мистецтва – фотозона з тантамаресками допоможе стати героями інших картин колекції NAMU.

Три особливі роботи експозиції ви зможете побачити у доповненій реальності. Достатньо лише навести смартфон або планшет на спеціальний QR код.

До вашої уваги два спеціально розроблені тематичні квести: новою виставкою Олександра Богомазова та «Навколосвітня подорож» постійною експозицією.

Візьміть участь у майстер-класах зі створення скетчів у залах постійної експозиції та виставки «Олександр Богомазов: творча лабораторія».

Шанувальники зосередженого споглядання робіт отримають особливий путівник «Книга моїх вражень і думок», який допоможе відкрити експозицію музею по-новому. Маленький спойлер: наприкінці вас чекатиме музейне передбачення.

А найменші відвідувачі зможуть погратися з двома гігантськими пазлами – «Ідилія» Миколи Пимоненка, а потім усі разом розмальовуватимуть картину Фотія Красицького «Гість із Запоріжжя»!

Святкову атмосферу створюватиме DJ

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх