Мистецький проект «Соломія»

Мистецький проект «Соломія»

18 квітня 2018 - 31 травня 2018

В Арт-фойє Національної оперети України відбудеться відкриття міжнародного мистецького проекту «Соломія», присвяченого
видатній українській оперній співачці Соломії Крушельницькій.

Соломія Крушельницька (1872–1952) – видатна оперна співачка кінця ХIХ – першої чверті ХХ століття. Всесвітньо відомою оперною примадонною стала в Італії, останні роки життя працювала у Львові, передаючи свій багатий творчій досвід студентам
консерваторії.

Їй аплодували оперні і концертні зали Мілану і Парижу, Варшави і Риму, Нью-Йорку і Буенос-Айресу і ще багатьох міст у різних куточках світу. Соломія Крушельницька дуже любила Україну. Мешкаючи в Італії, неодноразово приїжджала з виступами до Львова, Чернівців, Одеси і до багатьох інших міст і містечок рідної Батьківщини.

На виставці представлено 10 творів відомих українських художників: Олександра Храпачова, Панаса Тітенка, Олександра Ольхова, Тетяни Красної, Олександра Мельникова, Костянтина Могилевського, Андрія Потурайла, Богдана Бринського, Олени Яковенко.

Художники об’єднані однією метою – відтворення засобами живопису образу нашої великої землячки, відобразити прекрасні куточки рідної України, пов’язані з Соломією Крушельницькою.

Експозиція складається з портретів, сюжетних робіт і пленерного живопису. Пейзажі написані у Львові, а також в Карпатах, неподалік від міста Сколе на Львівщині, в селі Дубина, де любила відпочивати Соломія Крушельницька.

Відкриття – 18 квітня о 18:00.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх