Мистецький проект «Козацькі казки»

Мистецький проект «Козацькі казки»

08 жовтня 2016 - 30 жовтня 2016

Музей Гетьманства (вул. Спаська, 16б)

facebook

Найбільшим і найзначущим святом для козаків була Покрова. У цей день на Січі відбувалися вибори нового отамана. Козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали заступницею і покровителькою православного воїнства.

Українська історія – це дзеркало долі великого народу, який володів знаннями, що були значно вищими за знання їхніх сучасників із інших етносів. І досі навколо українців, зокрема козаків, існує такий собі ореол містичності. Тому роботи, що представлять учасники проекту на виставці «Козацькі казки» не оминуть і тему характерництва і легенди про козаків, і сюжети з казок.

Впродовж виставки художники проведуть ряд заходів по ознайомленню відвідувачів музею з козацькою міфологією та козацькими легендами. Організаторами планується: урочисте відкриття проекту із спеціально запрошеними гостями – козацьким бойовим гуртом «Стрибожі правнуки».

В наступні дні виставки, з 8 по 30 жовтня, будуть проведені такі заходи: читання козацьких казок для дітей, музичні посиденьки з бандуристам, лекції про козацьки звичаї та обряди, майстер клас зі скоропису, художні майстер класи для дітей і дорослих по створенню картин з козаками.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх