Міжнародний день музеїв у Музеї історії міста Києва

Міжнародний день музеїв у Музеї історії міста Києва

18 травня 2019, 11:00

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

18 травня ви маєте унікальну змогу відвідати будь-яку з екскурсій музею чи музейне заняття, зареєструвавшись за посиланням вище.

12.00 Археологічна експедиція
Екскурсія має на меті навчити працювати з експонатами, оповідати про них, використовуючи описи до вітрин. Діти діляться на команди, кожна з яких отримує справжній артефакт. Завданням є знайти аналогічний предмет у вітрині та підготувати у командах розповідь про сферу діяльності, до якої відноситься предмет: військова справа, ремесло, торгівля та писемність.

Розроблено для дітей віком від 7 до 13 років

13.00 Мистецтво в музеї: 5 творів – 5 загадок.
Ми завжди прагнемо оглянути якнайбільше творів у музеї, але від цього лише стомлюємося. Музей пропонує глибше «спілкування» з творами мистецтва, зосередившись на 5 картинах. Ретельно і повільно поринаючи у кожну деталь картини, ви зможете дізнатися про історію та контекст її створення, художника, заховані у ній знаки та сенси.

14.00 Будівельна лихоманка в Києві кінець 19-початок 20 століття
На межі ХІХ і ХХ століть Київ неймовірно змінюється, зростає щільність забудови, а також кількість поверхів у будинках. Місто стає мегаполісом з населенням в півмільйона осіб. Екскурсія розповідає про особливості забудови Києва, появу прибуткових будинків та стилю модерн, розширення міської інфраструктури.

15.00 Музейний експонат зблизька
Предмети розповідають нам більше, ніж ви думаєте! Інколи історія, яка приховується за предметом, може перетворити його зі звичайної речі у дещо екстраординарне.

16.00 Жіноча освіта у Києві (кінець ХІХ-початок ХХ століття)
Освіта надзвичайно важливий елемент нашого життя, але в минулому доступ до знань був обмежений, зокрема для жінок. У ХІХ століття зявляються перші жіночі гімназії, але що ми знаємо про жіночу освіту? Ви дізнаєтесь як функціонували гімназії та які знання надавали.

17.00 Звичайна академічна екскурсія
Впродовж 45 хвилин розповідатимуть про минуле Києва від давніх часів і до поч. ХХ ст. Музейні експонати – «свідки» минулих подій допоможуть краще зрозуміти, чим саме жив Київ у попередні століття, що визначилило його розвиток, а також допоможуть розказати про киян та їхні долі.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх