Лекція про культурну опозицію дослідниці Орисі Кулик

Лекція про культурну опозицію дослідниці Орисі Кулик

01 червня 2018, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Орися Кулик представить результати досліджень, проведених в межах проекту COURAGE («Культурна Опозиція – Розуміння культурної спадщини інакомислення в колишніх соціалістичних країнах»). У межах якого досліджують архівні колекції як в Україні, так і в місцях проживання української діаспори.

Орися Кулик представить свої висновки щодо впливу війн та революцій на Україну в широкій історичній ретроспективі. При цьому особливу увагу буде приділено різним формам культурного опору.

COURAGE – трирічний міжнародний дослідницький проект, підтриманий програмою Європейського Союзу. Мета проекту – пошук і дослідження приватних і архівних колекцій, що свідчать про історію нонконформізму, існування різних форм культурної опозиції, опору й протистояння комуністичній ідеології в колишніх соціалістичних країнах Східної Європи.

Орися Кулик – американська дослідниця, стипендіатка Програми імені Фулбрайта U.S. Student Program. Здобула докторський ступінь з історії у Стенфордському університеті й написала дисертацію про регіональні еліти у повоєнній, пост-сталінській Україні. Зараз навчається на постдокторантурі у Триніті коледжі в Дубліні, де працюватиме над проектом COURAGE упродовж наступного року. Разом з колегами Орися організувала виставку в Дубліні про історію культурної опозиції в Україні.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх