Культурний маршрут ПДЛ

Культурний маршрут ПДЛ

31 березня 2018, 12:00

Локації міста

facebook

Вартість

Необхідна реєстрація

ПДЛ, об’єднання культурних інституцій Подолу, запрошує разом відзначити переїзд фестивалю Docudays UA на нове місце серією спеціальних подій. Кінопокази переможців та учасників Docudays UA, тематична лекція, безкоштовний Drink&Draw, а також вечірка – все це зупинки культурного маршруту Подолом!

ПРОГРАМА МАРШРУТУ

12:00 – Port creative hub – Показ фільму-переможця національного конкурсу Docudays UA та зустріч з режисером.
Реєстрація

14:00 – BURSA Gallery – Показ фільмів «Віддалік» і «Бузок» та розмова з автором.
Катя Горностай – українська режисерка-документалістка, випускниця школи документального кіно і театру Марини Разбєжкіної.
Короткометражний фільм «Віддалік» отримав 4 призи на міжнародних кінофестивалях, а «Бузок» – спеціальний диплом журі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю.
Після показу Катя відповість на запитання глядачів та розкаже про кіно.

15:30 – Ya Gallery – Лекція Оксани Брюховецької «Гендерна нерівність в культурі: традиції і зміни»
На лекції Оксана Брюховецька говоритиме про культуру повсякдення та гендерні приписи, які ми виконуємо, не задумуючись, культурну освіту та її вплив на нас. Про те, якими способами ми можемо видозмінювати культуру спільними зусиллями, а також про меншість жінок у цій сфері станом і до сьогодні.
Деталі події та реєстрація.

18.30 – Dymchuk Gallery – Короткий метр з програми DOCU/УКРАЇНА
Dymchuk Gallery представляє підбірку з архіву фільмів української програми Docudays. Серед них – фільм колективу Fantastic Little Splash, виставка яких триває в галереї.
Реєстрація

20:00 – IZONE – DnD Рівні Рівності
В IZONE пройде Drink & Draw нового формату. План на вечір залишається незмінним: зустріч, спілкування, малювання. Але – сюрприз – моделлю зможе бути будь-хто з вас.

23:55 – Closer – Leif
Вечірка від Leif – музиканта та саунд-продюсера з Британії, відомого своєю зрілістю у написанні електронної музики. Не так давно він випустив альбом, де яскраво виражені м’які синтезатори нанизані на глухий, трохи зашумлений біт, який – якщо прислухатися – розкриває складну ритмічну структуру.

ПДЛ — це об’єднання культурних ініціатив Подолу заради створення проектів, метою яких є формування спільноти подолян, а також сусідського партнерства між арт-інституціями. Першою подією став культурний різдвяний маршрут KOZA Podil.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх