Колективна виставка молодих художників «Insights»

Колективна виставка молодих художників «Insights»

22 березня 2019 - 02 квітня 2019

Spivakovska ART:EGO culture center (вул. Саксаганського, 59б)

facebook

Spivakovska ART: EGO gallery презентує колективну виставку молодих українських художників INSIGHTS. На виставці будуть представлені роботи, виконані в різних медіа. В результаті відбору робіт, які надійшли в межах Open Call від Spivakovska ART: EGO gallery, кураторки сформували список авторів, роботи яких будуть представлені на фінальній виставці. Експозицію складуть роботи, в яких був відзначений оригінальний стиль виконання і концептуальна відповідність заданій темі.

Основна ідея фінальної виставки: глибинні рефлексії художника. В основу покладено питання самоідентифікації художника, його внутрішнього самопошуку і гармонізації із зовнішнім світом. За рахунок чого художник проявляє своє «Я» в роботах? Де закінчується його персональні кордону і починається момент впливу і втручання зовнішніх чинників?

У виставці візьмуть участь такі автори та авторки: Тетяна Русецька (Київ), Катерина Репа (Одеса), Dmitriy Zazimko (Київ), Marina Borodulya (Київ), Тетяна Колісник (Харків), Єлізавета Хілько (Київ), Тарас Гайда ( Київ), Євген Ткаченко (Київ), Анастасія Рябцева (Дніпро), Oleksii Nosenko (Київ), Igor Redkin (Київ), Ірина Лоїк (Львів), Masha Garnyk (Київ), Artem Kaffelman (Київ), Оксана Титенко (Київ).

Кураторки проекту – Юлія Міхно і Дарина Біленко.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх