Інтерактивний перформанс «TOMBOLA!»

Інтерактивний перформанс «TOMBOLA!»

13 жовтня 2017, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Партисипативний перформанс «TOMBOLA!» ініційований лондонськими митцями Вікі Торнтон та Адамом Уокером. Подія підбиває підсумки резиденції, що тривала протягом шести тижнів у Києві у фонді ІЗОЛЯЦІЯ, в рамках програми Британської Ради SWAP: UK/Ukraine.

Беручи за основу процес зйомки фільмів, подія включатиме в себе елементи репетицій, процесу налаштування звуку та перформансу. В ігровій формі митці будуть ділитися своїми ідеями та враженнями, які виникли у них під час резиденції.

Вікі Торнтон — мисткиня і кінорежисерка, яка працює як з кіно, так і з візуальним мистецтвом. Її роботи поєднують підходи документального й ігрового кіно в дослідженні стосунків між простором, пам’яттю, перформансом та ідентичністю. Фільми Вікі демонструвались на кінофестивалях у Карлових Варах (Чехія), Чорні ночі у Таллінні (Естонія), DOKLeipzig (Німеччина), Кембриджському кінофестивалі (Велика Британія), Alchemy Moving Image Festival (Шотландія), та в Клермон-Феррані (Франція). Закінчивши Королівський коледж мистецтв, зараз Вікі здобуває PhD в Лондонському університеті королеви Марії.

Адам Уокер отримав ступінь магістра образотворчого мистецтва в Мистецькому коледжі Челсі. У своїх мистецьких практиках, заснованих на дослідженнях, Уокер намагається піднімати питання, що стосуються мистецької праці, виробництва і як вони можуть чи не можуть бути оцінені як вартісні, тривкі й важливі. Уокер використовує широкий спектр засобів, з-поміж яких домінують тексти, перформанс та відео-арт.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх