Інтерактивна виставка «Гарет Джонс. Щоденник»

Інтерактивна виставка «Гарет Джонс. Щоденник»

20 листопада 2018 - 10 грудня 2018

Галерея «Лавра» (провулок Лаврський, 9)

facebook

Виставка «Гарет Джонс. Щоденник» присвячена постаті видатного британського журналіста Гарета Джонса, який першим розповів світові правду про Голодомор 1932-33 років в Україні.

Гарет Джонс – британській журналіст, який, ризикуючи життям, тричі відвідав радянську Україну в найважчий період її історії. У 1930-1933 роках він побачив голод на власні очі і, не вагаючись, голосно розповів про це світу. Однак світ промовчав. Проте посіяне Гаретом зерно все ж таки проросло та похитнуло рух тоталітарної машини. Журналістські розслідування Гарета згодом стали підґрунтям для написання алегоричного роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.

Провідником в історію журналіста Гарета Джонса є його щоденник, цитати з якого ілюструють і запускають інформаційні блоки, кожному з яких відповідає певна інсталяція. Таким чином відвідувачі виставки матимуть можливість зануритися у світ 30-х років ХХ століття, дізнатися за яких умов він робив свої журналістські розслідування, з якими перепонами і брехнею стикався під час роботи, яким силам йому довелося протистояти. Та задати собі найболючіше питання: Що я можу зробити проти тоталітарної системи? Що я можу протиставити злу?

Організатори: FILM.UA Group, Kinorob, Amuseum, Український інститут національної пам’яті, Український культурний фонд.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх