Групова виставка «The World of Icons»

Групова виставка «The World of Icons»

18 січня 2019 - 10 лютого 2019

Voloshyn Gallery (вул. Терещенківська, 13)

facebook

Спільний проект Voloshyn Gallery та KNO | Kyiv Non Objective. «The World of Icons» є презентацією робіт художників з Європи, США, Австралії та України.

Творчість митців пов’язана з безпредметним мистецтвом та його сучасними напрямами, такими як reductive art та post-formalism, візуальна мова котрих прикметна тим, що оперує широким спектром художніх засобів вираження.

Також, це підсумок міжнародного проекту «Icons», що був організований мистецьким об’єднанням KNO | Kyiv Non Objective, та який відбувався протягом 2018-го року. Проект було задумано та реалізовано як серію експериментальних виставок.

Наскрізною лінією проекту є поняття образу в мистецтві. Автори та авторки намагались знайти відповіді на питання: чи може існувати образ у творах безпредметного мистецтва, якщо в таких творах він постає лише у своїй до-лінгвістичній формі? Чи може нефігуративне мистецтво бути формою естетичного освоєння світу та почуттів або бути формою мислення у світі абстрактних категорій?

Щомісяця митці, підсумовуючи свої роздуми, створювали нову експозицію в лабораторному просторі музею. У якості отриманої «відповіді» на досліджувані питання художники додавали назву свого проекту до загальної назви «Icons». Таким чином постали такі проекти, як: «Icons\Objects», «Icons\Structures», «Icons\Nonobject» та інші.

Узагальнюючи весь цей досвід можна стерджувати, що безпредметне мистецтво не є лише грою з формою та кольором. Художники у своїх творах віднаходять тонкий зв’язок поміж різними категоріями метафізики буття. У свою чергу глядачеві пропонується цілком інший простір для споглядання та відчуття реальності, в якій згармонізований світ відносин поміж базовими категоріями мистецтва, естетики та філософії.

У виставці братимуть участь Дон Вуазін, Деб Ковелл, Тіберій Сільваші, Олена Домбровська, Біллі Ґрюнер, Кайл Дженкінс, Вахіда Ажарі, Бадрі Ґубіанурі, Лінда Артс, Сара Кейгері, Метт Фейлд, Дольф Верлінден, Марінда Вандехейде, Сергій Попов, Іван Де Меніс, Джордж Міртенс, Вернер Віндіш, Мирослав Вайда, Річард ван дер Аа та Імке ван Дейк.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх