Фотовиставка Олега Забєліна «Воїни світу»

Фотовиставка Олега Забєліна «Воїни світу»

02 травня 2018 - 13 травня 2018

facebook

Художні фото, що стають обкладинками бестселерів за версією New York Times та ілюструють безліч статей військової тематики у топових світових виданнях, будуть презентовані на виставці «Воїни світу» Олега Забєліна.

Який вигляд мають австрійські чи норвезькі спецзагони, військово-морські сили США та армії Німеччини, Франції? Чи носить український КОРД більше спорядження, ніж американський поліцейський підрозділ S.W.A.T.? І чому треба провести пів дня у львівському болоті чи у водах Дніпра поблизу Осокорків, аби зробити один вдалий кадр такої тематики? Все це відображено в постановочних роботах фотохудожника, який відібрав для цієї виставки найкращі 55 образів за 10 років зйомки.

Фотограф за покликанням, шукач пригод і засновник першого в світі фотобанку військової тематики Олег Забєлін об`їздив усю Україну, щоб створити сотні образів воїнів світу, що мають великий попит сучасних західних ЗМІ, письменників та творців кіно.

Так одна з реконструкцій Олега Забєліна навіть стала рекламним постером американського серіалу The Reaper (Жнець) про снайпера Ніколаса Ірвінга, який у 2009-му, під час війни в Афганістані, ліквідував 33 талібанських бойовики однією чергою пострілів.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх