Фотовиставка Антона Шебетка «Ми були тут»

Фотовиставка Антона Шебетка «Ми були тут»

30 серпня 2018 - 07 жовтня 2018

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Проект Антона Шебетка «Ми були тут» складається з відеоінсталяцій та серії фото представників ЛГБТ+, які брали участь в АТО, а нині в ООС.

За час проведення антитерористичної операції на сході України в ній взяло участь понад 330 тисяч українців та українок. Даних про те, яку кількість з них складають представники і представниці ЛГБТ+, не існує. На переконання праворадикальних сил і консервативно налаштованого населення, їх там і зовсім немає. Це переконання часто використовується як аргумент проти проведення правозахисних заходів і Маршів Рівності.

Героями проекту «Ми були тут» стали представники ЛГБТ+, які брали участь в АТО і нині беруть участь в ООС (Операція Об’єднаних сил) у різних іпостасях: солдати, добровольці, волонтери. Зіткнення, конфлікт і об’єднання цих ідентичностей знайшли своє відображення в серії портретів.

Виставку створено у рамках проекту Coming Out of Isolation: Through Art to Visibility фонду ІЗОЛЯЦІЯ та ГО KyivPride за підтримки EVZ Foundation. Окрема подяка фотостудії Lightfield.Productions та Святославу Шеремету.

Про митця:
Антон Шебетко – український митець і фотограф. Живе в Амстердамі, працює з темами, пов’язаними з ЛГБТ+. Його проект Плешка про старі місця для зустрічей ґеїв у Києві було показано 2017 року на Фестивалі молодих українських митців у Мистецькому Арсеналі в Києві. Його останній проект Common People – серія викривлених портретів та інтерв’ю з закритими українськими ґеями.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх