Фестиваль сучасного мистецтва «Kyiv Art Week 2019»

Фестиваль сучасного мистецтва «Kyiv Art Week 2019»

20 травня 2019 - 26 травня 2019

Локації міста

facebook

Четвертий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week. Подія охоплює ряд інсталяцій і художніх спецпроектів по всьому місту, освітню програму, показ короткометражних фільмів про сучасне українське мистецтво і великий ярмарок галерей і арт-об’єктів Kyiv Art Fair. У цьому році на ярмарку буде представлено і виставлено на продаж понад тисячу робіт світових і українських художників.

Kyiv Art Week – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва. Минулого року його відвідало понад двадцять тисяч гостей. У тому числі безліч закордонних діячів мистецтва і журналістів. На фестиваль будуть представлені тематичні інсталяції та спецпроекти українських і міжнародних художників і кураторів. Серед інших, спецпроект Phantom Models 6 в Національному музеї медицини України італійського художника Крістіана Фогароллі і куратора Джулії Коллетти; експозиція на Володимирському ринку Footnote 11 Барбари Пивоварський і Гійома Роло.

Програма

Окрема велика подія в межах фестивалю – щорічний ярмарок Kyiv Art Fair – в цьому році залучила сорок галерей, в тому числі з Німеччини, Австрії, Данії, Франції та США. Одна з місій ярмарки – познайомити киян і гостей столиці з художніми роботами українських та світових авторів. В єдиному просторі Комплексу Торонто-Київ, відвідувачам буде представлено близько тисячі арт-об’єктів від більш ніж двохсот художників.

Офіційне відкриття Kyiv Art Fair 2019 відбудеться в четвер 23 травня. Цього дня на Вас чекає спеціальна програма, що включає аудіовізуальне шоу і презентації ряду спецпроектів. Ярмарок триватиме чотири дні з 23 по 26 травня.

Одна з цілей Kyiv Art Week – розвиток художньої інфраструктури Східно-Європейського регіону. Фестиваль виступає ініціатором різнобічних взаємодій в культурному полі, а також майданчиком для демонстрації різних напрямків у сучасному світовому мистецтві. Тема Kyiv Art Week – 2019: Це не змагання (This Is Not A Competition).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх