Другий культурно-мистецький фестиваль «Княжа родина / Regio genus»

Другий культурно-мистецький фестиваль «Княжа родина / Regio genus»

07 вересня 2018 - 09 вересня 2018

Просто неба у самому серці Києва, на фестивалі «Княжа родина/Regio genus» ви зможете доторкнутися до мистецтва, яке як і тисячолітня Свята Софія, пройшло крізь віки. Давньоруські костюми, пантоміми, музичні шедеври доби Середньовіччя та народні танці чекають на вас на урочистому відкритті фестивалю у п’ятницю 7 вересня о 18.00.

Головною родзинкою відкриття стане театральний перфоманс від народного артиста України, режисера Олексія Кужельного. 8 та 9 вересня на вас чекають концерти, майстер-класи, квести, театральні перформанси, виставки візуального мистецтва, тематичні екскурсії та лекторії. Працюватиме кілька тематичних локацій, спеціально облаштована зона відпочинку, фотозона та фудкорт.

Цьогорічна програма фестивалю пропонує майстер-класи і для дітей, і для дорослих. Спеціально до фестивалю Національний заповідник «Софія Київська» підготував і нову виставкову програму.

Виставка «Переможний дзвін» українського художника Григорія Синиці познайомить глядачів із серією картин, присвячених ключовим етапам історії Руси- України.

Фотовиставка «Люди землі Інгігерд», підготована на основі матеріалів музею історії Швеції, познайомить із матеріальною культурою батьківщини дружини Ярослава Мудрого. А от виставка «12 київських князівен» познайомить відвідувачів із оригінальними ескізами для поштових марок «Київські князівни на престолах Європи», автором дизайну яких є київський художник Василь Василенко.

програма фестивалю княжа родина

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх