Документальний перформанс «Літаючий острів»

Документальний перформанс «Літаючий острів»

25 квітня 2019, 19:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Вартість

100 грн

«За словами уфологів 90-ті роки в Україні відзначились піком свідчень про НЛО. Найчастіше непізнані об’єкти прилітають до диких місць Криму або спостерігають за шахтами і заводами на Донбасі. Це може бути пов’язано з тим, що у Криму «літаючим тарілкам» легше приземлитись непоміченими, а на Донбасі НЛО цікавляться багатьма промисловими об’єктами. Зараз кількість візитів скорочується, а нового піку свідчень про «літаючі тарілки» слід чекати у 2019-2020 роках. Причини такої періодичності не можуть пояснити й самі дослідники.»

Документальний сайт-специфік перформанс «Літаючий острів» – це спеціальна подія в межах виставки «Дивовижні історії Криму» від Театральної лабораторії Мистецького арсеналу.

«Літаючий острів» – це перформанс, створений на основі особистих історій переселенців із Криму. Перформанс створює непередбачувану та невпорядковану подорож півостровом Крим разом із людьми, у яких є особисте ставлення до цієї місцевості та її мешканців.

Шар за шаром знімається нагромадження суспільних думок, культурних кодів, історичної брехні та історичної правди, етнічних особливостей, вікових упереджень та приватних одкровень. Залишається унікальне географічне розташування, міцний чуттєвий зв’язок, гори і море, які були і будуть.

У перформансі використовуються інтерв’ю Alim Aliev, Галини Джикаєвої, Ахтема Чийгоза, Марії Суляліної, Євгена Черникова, Анни Алєксєєвої, Миколи Лапунова, Ільяса Сахтари, Георгія Стуруа.

Перформанс відбудеться у просторі інсталяції Maria Kulikovska «Зоряний пил»
Натхненням для роботи стала інсталяція Krolikowski art
Саунд дизайн: Олеся Оникієнко
Художник: Fedir Alexandrovich

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх