День Ізоляції 2018

День Ізоляції 2018

09 червня 2018, 16:00

facebook

9 червня фонд ІЗОЛЯЦІЯ відзначає четвертий рік діяльності в Києві – рівно стільки ж інституція провела на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у Донецьку, захопленій самопроголошеною «ДНР» 9 червня 2014 року. Понині територія фонду використовується бойовиками як військова база, в’язниця, склад військової техніки і місце зйомок російських відео-фейків.

Відзначаючи переломний момент в історії фонду, День ІЗОЛЯЦІЇ цього року вперше відходить від формату ретроспективних проектів і представляє унікальну програму подій, де минуле інституції нерозривно переплітається з її сьогоденням і майбутнім.

В один вечір у креативній спільноті IZONE відбудеться відкриття двох виставок, концерт електронної музики, а також серія lightning talks колишніх і нинішніх кураторів та менеджерів фонду ІЗОЛЯЦІЯ, які розкажуть про те, як функціонує культурна інституція зсередини.

О 16:00 на Контрактовій площі розпочнеться аудіотур Старобільськ. До прем’єри від групи Pic pic (Петро Армяновський та Дмитро Левицький), створений у межах програми резиденцій ЗМІНА A-I-R фонду ІЗОЛЯЦІЯ у березні-квітні 2018. Розроблений для міста Старобільськ Луганської області, аудіотур проведе учасників усім Подолом, накладаючи ментальні карти двох міст одна на одну.

Завершиться прогулянка в IZONE, де о 17:00 стартує сесія бліц-діалогів між менеджерами ІЗОЛЯЦІЇ різних років. Відразу після цього о 18:00 на четвертому поверсі IZONE відбудеться відкриття виставки резидентів ЗМІНА A-I-R, де буде представлено проекти, здійснені в містах Донецької та Луганської областей – Покровську, Бахмуті, Старобільську і Лисичанську.

О 18:30 на другому поверсі IZONE відкриється виставка «Зошит без однієї сторінки» – новий проект художника Павла Макова.

Завершить вечір концерт експериментальної музики від клубу Оксана!, в якому візьмуть участь Diser Tape, Qod, Stirol, Le Cru та інші. Музичні сети супроводжуватиме живий відео-арт від Ані Тихої.

ПРОГРАМА ПОДІЙ
16:00 – аудіотур Pic Pic (Контрактова площа)
17:00 – виступи кураторів і менеджерів фонду ІЗОЛЯЦІЯ (IZONE, 1 поверх)
18:00 – відкриття виставки резидентів ЗМІНА A-I-R (IZONE, 4 поверх)
18:30 – відкриття виставки Павла Макова «Зошит без однієї сторінки» (IZONE, 2 поверх)
19:30 – вечірка від клубу Оксана! (IZONE, 1 поверх)

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх