Благодійна виставка-аукціон «Київський арт-вернісаж»

Благодійна виставка-аукціон «Київський арт-вернісаж»

28 березня 2017 - 06 квітня 2017

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

facebook

Благодійна виставка-аукціон колекційного живопису на підтримку вдів і сиріт загиблих воїнів АТО. Експозицію складуть роботи в стилі соц-арт, яким більше ніж 50 років і виставлятимуться вони за благодійним цінами: від 1 грн. до 5000 доларів США.

Благодійний аукціон відбудеться 6 квітня 2017. Виручені від продажу картин кошти, організатори планують передати вдовам і сиротам загиблих воїнів АТО та бойових дій.

Проходитиме виставка-аукціон за ініціативи та підтримки Комітетів з питань культури, моралі та духовності Громадських Рад при Міністерстві оборони України та Київської міської адміністрації, а також ВГО «Спілка християнських письменників України».

Відвідувачі виставки змодуть побачити та придбати на аукціоні роботи народних художників Віктора Шаталіна, Федора Захарова, Василя Непийпиво, Матвія Когана-Шаца, заслужених художників Петра Сабадиша і Василя Чегодар, народної художниці України Тетяни Голембієвської, Йосипа Бакшая-молодшого.

Також на аукціоні представлять роботи двох сучасних українських художників – Костянтина і Світлани Шаповалових, творчість яких все більше набирає визнання.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх