Аудіовізуальний проект Анни Миронової «За течією»

Аудіовізуальний проект Анни Миронової «За течією»

18 квітня 2018 - 10 травня 2018

Art Ukraine Gallery (вул. Грушевського, 9а)

facebook

Вартість

50 грн

«За течією» – це назва нового масштабного проекту відомої художниці Анни Миронової. Експозиція включатиме серію абстрактних полотен, рисунків та аудіовізуальну інсталяцію понад 250 кв. м..

Над створенням проекту разом із художницею працювали команда SYNXRON: композитор Сергій Сінецький Serge Synthkey, медіа-художники – Юрій Мірон Yura Miron, Тая Кабаєва Taya Kabaeva та Vj Reign (маппінг) VJ Reign. Куратор проекту – Дарина Мо Мот Mo Mot.

Проект «За течією» – це пошук внутрішнього зв’язку між явищами природи, формами і різними видами руху, тим самим утвердження руху, як внутрішньої сутності речей, а природи – як ідеалу досконалості і гармонії. Автори проекту формують середовище, яке змушує слідувати за його внутрішніми трансформаціями та змінами водночас споглядаючи циклічність цих змін.

Серія абстрактних рисунків Анни Миронової, що створені із множини штрихів розташованих у певних напрямках, здатні передати форму тепла, шуму, туману, приводячи до висновку: Воно є ні що інше, як внутрішній рух. Отже, і людське буття, як явище природи, зводиться до безперервного руху, а рух до форми.

Чуттєвий досвід доводить плинність природи, тимчасовість відчуттів. Саме тому художниця звертається до тіней – нематеріальних слідів матеріальних явищ: порожня кімната, в якій немає нічого окрім тіні – нефігуративна пам’ять, засвідчення життя, але чийого? Хто залишає тіні у порожній кімнаті, де немає нікого окрім глядача? Чи це ще один доказ неминучого дрейфу за течією. Куди?

Спроба усвідомити природу змін, процеси виникнення і зникнення, круговороту є марними, бо на перший погляд у кімнаті тіней немає primum movens – причини, що породжує рух. Тіні утворюють герби та емблеми, що не належать ані окремій державі, ані роду або окремій особі. Вони є геральдикою природи, кодом людства, де кожен із нас є джерелом руху. Саме цю ідею споглядання та самоусвідомлення таїть у собі проект «За течією»…

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх