Аудіо-візуальний перформанс «Навпіл»

Аудіо-візуальний перформанс «Навпіл»

19 квітня 2019, 19:00

Shcherbenko Art Centre (вул. Михайлівська, 22в)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Навпіл – спільний проект GUMA та ENT. Ви зможете спостерігати за створенням цільного вібруючого звукового об’єкту, який має утворитись з двох автономних просторів, розділених стіною. Електронні та акустичні звучання будуть змішуватися та протиставлятися одне одному. У цьому процесі розпочнеться складна конкурентна гра, що породжує швидкоплинні звукові тіла, які постійно мутують.

Ensemble Nostri Temporis(ENT) – український колектив, який спеціалізується на виконанні сучасної класичної музики. Ансамбль створений у 2007 році в Києві композитором і гобоїстом Максимом Коломійцем та композитором і піаністом Олексієм Шмураком. Ансамбль розпочав свою діяльність з презентації київській публіці антології музичного авангарду і модернізму, а також монографічних концертів класиків XX сторіччя Джачінто Шелсі і Бернда Алоїса Циммерманна. Так вони взяли курс на пропагування творчого доробку найяскравіших сучасних композиторів різних поколінь.

ENT відкритий до співпраці з представниками інших сфер мистецтва і мистецькими організаціями, ініціює site-specific та кросдисциплінарні проекти, поєднуючи нову класичну музику із візуальним мистецтвом, поезією, театром та кіно.

GUMA – український електроакустичний дует двох композиторок Тетяни Хорошун та Яни Шлябанської. GUMA брала участь у міжнародних фестивалях (Free Fest, Простір Танцю), співпрацювала з композитором Ніколаєм Хрустом, створила лайв-сети до танцювального перформансу Ярослава Кайнара «Анігіляція» та до вистави-перформансу PostPlayТеатру «Трава пробиває землю».

Використовуючи записані власноруч звуки, їх обробку, синтез та генерацію в реальному часі, дует створює гнучку і тривку аудіоматерію, в якій завжди є місце для рельєфного звукового жесту. Шум, шерех, відгомін, гуркіт, скрип, хрускіт, виляск… Знаходячи нові контексти, підкреслюючи значимість і багатозначність звуку, GUMA кличе слідувати за нею незримими стежками власної слухової уяви.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх