Виставка Дмитра Коваля

Виставка Дмитра Коваля

22 квітня 2018 - 22 травня 2018

Творчий простір «Think Differrent» (Харківське шосе, 19)

facebook

У представленій персональній виставці «Сон» Дмитро Коваль репрезентує біля 40 живописних композицій в авторській манері, що поєднує засоби виразності імпресіонізму, пуантилізму, абстракціонізму, декоративізму, символізму. Така синергія уможливлює втілення власного світовідчуття, настрою зображуваного пейзажу чи образу, загального настрою сучасного йому часу.

Художник у свій творчості прагне осягнути глибину людської душі, вітальність, істину, вічність, буття у його мінливості, циклічності, відродженні.

Український художник Дмитро Коваль, родом із м. Хотин Чернівецької області, живе і працює в Києві. Художню освіту здобував у Хотинській міській художній школі (вчитель О. Піхут), Республіканській художній середній школі ім. Т. Г. Шевченка у м. Києві, Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури (майстерня В. Гуріна). Лауреат премії ім. В. Пузиркова за твір «Любов» (2012), Лауреат премії ім.В.Шаталіна за твір «Всесвіт» (2013). Дмитро Коваль у 2017 р. вступив У Національну спілку художників, є учасником численних Всеукраїнських та Міжнародних виставок. Твори знаходяться в музеях Запоріжжя, Чернівців, приватних колекціях України, Німеччини, Китаю, Чехії, Росії.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх