Арт-середа: Юлія Федорович презентує виставку «Список відтворення»

Арт-середа: Юлія Федорович презентує виставку «Список відтворення»

18 квітня 2018, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

У межах Арт-Середи графічна дизайнерка та художниця Юля Федорович (Барвінка) запрошує на відкриття своєї виставки «Список відтворення», під час якої можна буде послухати українські музичні треки різних років та стилів, які надихнули її на створення серії колажів.

Основні матеріали, з яким працювала Барвінка, — не зображення, а тексти пісень. Об’ємні композиції створені з паперу, тканини, ниток та пінопласту. Серед десяти композицій, які інспірували авторку — пісня «Прорізна» гурту Zapaska, «Червона рута» Володимира Івасюка, голос Anton Slepakov у композиції «Титры» та дещо з українського свінгу 60-х. Для повного занурення у атмосферу бажано взяти з собою телефони зі сканерами QR-кодів та навушники.

Юлія Федорович (Барвінка) – графічна дизайнерка та художниця. Спеціалізується на дизайні книг, колажах й інфографіці. Її персональні виставки відбувались у Мистецький Барбаканані та Pavlovka ArtGallery. Також Юля брала участь у таких колективних проектах, як A4. Кулькова ручка, Karas Gallery; The Room, Мистецький Арсенал; Пробудження, Арт галерея ХудГраф.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх