Арт-середа: Світлана Олексюк

Арт-середа: Світлана Олексюк

10 липня 2019, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

10 липня в межах проекту Арт-Середа культурологиня Світлана Олексюк прочитає лекцію про сучасний танець та перформативне мистецтво.

Лекція заторкне тему переосмислення політично маркованих місць у Києві, висвітлить способи інтеракції з глядачем у публічному просторі, покаже можливості об’єднання історичних осередків міста з його новими частинами, пояснить роль маршруту для сприйняття. Сучасний танець, перформанс є дієвим інструментом цих процесів: незвичний, небуденний рух людей у міському просторі оживляє звичайні способи пересуватися у ньому. Матеріалом для лекції є аналіз трьох перформансів у публічному просторі: Choreography for the Running Male Еґлє Будвідіте (2016, Київ), Cross Section групи Public Movement (2014, Київ), City Dance Köln (2016, Кельн).

Лекція Світлани Олексюк – для тих, хто цікавиться творчим повсякденням, отримує задоволення від руху та любить великі міста.

Світлана Олексюк – у 2010 році закінчила кафедру культурології Києво-Могилянської Академії. Під час навчання паралельно займалася класичним танцем у школі Кияночка та була у складі студії Театр у кімнаті. Пишучи дисертацію в Інституті філософії НАН України з естетики, відчула потребу навчитися досліджувати сучасне перформативне мистецтво. За кілька років поїхала в Кельн (Німеччина) вивчати Науку про танець (2016-2018). Дипломна робота Світлани була присвячена аналізу перформансів у публічних просторах.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх