Арт-середа: Павло Юров

Арт-середа: Павло Юров

21 лютого 2018, 20:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

У своє середовище занурюватиме режисер, актор та драматург Павло Юров. Під час його арт-середи відбуватиметься декілька подій. Читання авторської п’єси «Діди воювали». Інтерактивний перформанс-дослідження «Спиш? / Не спиш?» на тему влади й примусу, у якому зможуть взяти участь усі бажаючі. Контекст перформансу апелює до не вирішеності конфлікту на сході України, й мігрує з фізичного виміру в психологічний та поведінковий.

Крім того, у форматі artist talk Павло коротко розповість про свій шлях до театрального мистецтва, знакові для нього проекти, теми та методології.

У події братимуть участь Анатолій Маремпольский, Євген Черников, В’ячеслав Дудко, Евгений Якшин.

В окремому просторі можна буде переглянути відеозапис читання п’єси «Басейн (без води)» британського драматурга Марка Равенхілла, яку перекладав Павло. Читання відбулось у PinchukArtCenter за участі актора Віталія Лінецького взимку 2012 року.

Павло Юров грав у театрі ДАХ, навчався у Національному університеті ім. Карпенка-Карого, працював у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра та в Майстерні театрального мистецтва Сузір’я. Лауреат премії Київська пектораль – за кращий режисерський дебют 2011 року, вистава «Депо Північне» за п’єсою В. Сігарєва. Засновник проекту «ДрамПортал. Читки-перформанси сучасної драматургії».

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх