Арт-середа: Олена Загребіна та Роман Ткачов

Арт-середа: Олена Загребіна та Роман Ткачов

10 жовтня 2018, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Наступну срт-середу свторять художники з міста Чернігів – Олена Загребіна та Роман Ткачов. Вони покажуть серію скульптурних робіт та асамбляжів під назвою NTISTATI.

Об’єкти, які будуть показані на виставці нагадують іграшки первісної людини, яка випадково народилась у наш час. Цікава інтерпретація знайдених матеріалів трансформує пластик та сміття у химерні скульптури. Образи асамбляжів створені так само з вуличних знахідок. Нічні прогулянки, вітер, виринаючий з-за рогу мореплавець Ансельм Кіфер та кінетичні образи Жана Тінгелі знайшли своє відображення у роботах цих авторів.

Роман Ткачов – художник, музикант. Народився і працює в Чернігові. Учасник фестивалів KievFotoCom, ГогольFest. Брав участь у виставці Комахи, в рамках проекту Живий Музей від ЖИВА ШАФА.

Олена Загребіна – художниця-сценограф, лекторка, кураторка, викладачка, засновниця мистецької платформи «ЖИВА ШАФА». Понад 10 років активно й успішно працює в театральній сфері. Організаторка фестивалів й лекторіїв, учасниця фестивалів та мистецьких виставок. Живе і працює в Чернігові.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх