Арт-середа: Оксана Саржевська i-Portunus

Арт-середа: Оксана Саржевська i-Portunus

17 липня 2019, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

Вартість

Вхід вільний

Учасницею Арт-Середи стане директорка фонду ІЗОЛЯЦІЯ Оксана Саржевська. Вона представить проект i-Portunus та розповість про принципи його роботи.

i-Portunus – це проект, обраний та профінансований програмою Європейського Союзу Креативна Європа, для випробування схеми мобільності для художників та інших учасників культурного процесу. У період з квітня по вересень 2019 року i-Portunus проводить три конкурси заявок на підтримку 350-500 короткотермінових міжнародних мобільностей для художників, які працюють у сфері перформативного та образотворчого мистецтв, та є громадянами країн-учасниць програми Креативна Європа.

Ці мобільності повинні мати конкретну та чітко визначену мету, наприклад: розвиток міжнародної співпраці, участь у резиденціях, орієнтованих на кінцевий продукт, професійний розвиток, презентація роботи в обраній країні або розробка проектів з місцевими громадами обраної країни.

Оксана Саржевська
– з 2010 року працює з неприбутковим недержавним фондом ІЗОЛЯЦІЯ над різноманітними культурними та соціальними проектами, а з 2016 року є директоркою ІЗОЛЯЦІЇ. З 2018 року Оксана активно консультувала НГО з питань, пов’язаних з адміністрацією, та розробляла проект, який захищає громадян та активістів від забудовників та місцевих органів влади. Зараз Оксана є членкинею команди-партнера проекту i-Portunus.

Мітки: ,

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх