Арт-середа: Максим Фіногеєв artist-talk

Арт-середа: Максим Фіногеєв artist-talk

29 травня 2019, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

У межах програми Арт-Середа, про свої погляди, практику та досвід розповість фотограф та митець Максим Фіногеєв.

Нещодавно спільно з фондом ІЗОЛЯЦІЯ та компанією BigMedia Максим реалізував проект @Тут може бути ваша реклама?, в якому прослідковується питання сумісності у собі комерційної, мистецької та культурної діяльності. На думку митця, мультидисциплінарність викликає нестабільність фігури художника як незалежної одиниці в суспільних відносинах.

Типовою ситуацією для українського автора є мати другу, оплачувану роботу або бути на фрілансі для виконання замовлень від приватних осіб та підприємств, щоб і надалі продовжувати неприбуткове заняття мистецтвом.

Щоб збалансувати свої інтереси, зараз в своїй практиці Максим проблематизує роль художника і вплітає її в різні сфери свого життя, які зазвичай відокремлені одна від одної. Як митець він комбінує різні наративи, що обумовлені його соціальними ролями громадянина, мешканця міста, фотографа, родича тощо. Тобто осмислює, наприклад, процес створення роботи в арт-резиденціях або говорить про ситуації, що розгортаються навколо забудови на узбережжі в Одесі, або ж звертається до дослідження формування відносин щодо персональної та колективної пам’яті.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх