Арт-середа: група Хлєбзавод

Арт-середа: група Хлєбзавод

27 лютого 2019, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

У межах проекту Арт-Середа, група Хлєбзавод реалiзовує автобіографічний, дослідницький проект «Інвентаризація», що ставить на меті структурувати втілені проекти методом інвентаризації предметів, що так чи інакше залишаються на складі. Ці склади виступають в ролі сховища-колекції. Частина з предметів, що там зберігаються слугують матеріалом для нових проектів, частина з часом руйнується, але так чи інакше вони є артефактами, які показують певний період життя об’єднання.

Проект «Інвентаризація» складається iз документації здійснених акцій та інсталяцій, а також зі збережених об’єктів. Під час заходу буде показаний фрагмент фiльму, який включає в себе інтерв’ю, де досліджується питання та проблеми, з якими щодня стикаються ті, хто називає себе художниками.

Учасники/ці проекту: Ганна Ануфрієва, Євгеній Валюк, Настя Діденко, Євген Штейн, Ілля Чулочніков та Спартак Хачанов, деякі акції здійснені разом з Єгором Анцигіним, Баятом, Уте Кільтер та Іллею Романенко.

У своїй художній практиці група (Хлєбзавод, ХЗ) досліджує феномен пострадянської реальності у різних медіа: відеоарт, інсталяції, живопис, акцій та перформанси.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх