Арт-середа: Добриня Іванов

Арт-середа: Добриня Іванов

26 червня 2019, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

На останній Арт-Середі цього місяця український митець Добриня Іванов проведе artist-talk та представить свій проект під назвою Білий прапор.

Ця серія відеоробіт про людину, яка мандрує Україною з білим прапором, здійснюючи парламентерське паломництво. Проект є портретом воюючої країни, де немає сильної централізованої влади. Це приводить громадянську активність до більш низового організаційного спілкування, а виклики сьогодення вимагають постійної побудови діалогу.

Dobrinya Ivanov – киянин, митець і живописець, учень студії Олександра Бабака, зараз в основному працює зі скульптурами та інсталяціями. З 2009 року Добриня є учасником проекту Генофонд Я Галереї. У 2013 році був номінований на премію Henkel Art.Award і став резидентом Kyiv Air. Добриня провів 3 персональні виставки у Львові та Києві та брав участь у багатьох групових виставках. Його роботи були показані в PinchukArtCentre, на Гогольфесті, в Національному Художньому Музеї, на Одеській бієнале та Київській бієнале – Київська Школа, а також на Documenta14 у складі Soshenko33. За кордоном роботи побували у Німеччині, Австрії, Литві.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх