Арт-середа: Анастасія Любченко

Арт-середа: Анастасія Любченко

13 березня 2019, 18:30

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

У межах проекту Арт-Середа відбудеться презентація театрального фестивалю Mime Wave, яку проведе режисерка, мім-акторка, засновниця та художня керівниця Mime Wave Анастасія Любченко.

Анастасія розповість про свій досвід роботи у сфері сценічного мистецтва, досвід навчання у Театральній Академії Амстердаму та фестиваль Mime Wave, який відбудеться у Києві в червні 2019 року. Під час цього фестивалю до Києва приїде декілька театральних колективи та режсери, які працюють з таким напрямком, як фізичний театр.

Також на учасників та відвідувачів чекає безкоштовна програма лекцій та дискусій, що відбуватиметься у просторі IZONE. А тих, хто хоче поглибити свої знання у сфері театрального менеджменту, чекатиме тижневий інтенсив з можливістю отримати поради експертів та мінімальні ресурси на реалізацію проекту.

Анастасія Любченко випускниця Театральної Академії Амстердаму (Amsterdamse Hogeschool voor de kunsten), відділення – «міме». Під час життя у Києві закінчила Університет театру, кіно та телебачення ім. Карпенко-Карого, відділення режисура анімаційного кіно та Київський Естрадно-Цирковий коледж, відділення пантоміми. Працювала в театральних компаніях Нідерландів: MAAS, Orkater, NNT, Golden Palace, Giulio D’Anna, Theatergroep Boogaerdt/VanderSchoot. Як режисерка створила серію вистав: “Metamorphosis / Метаморфози”, “Вода / Water”, “Influence / Вплив”, “Purple Wedding /Багряне Весілля”, “A little explanation of my paintings / Короткі пояснення моїх картин”. У 2010 році створила організацію Mime Wave, яка спрямована на співробітництво України та Нідерландів у сфері культури.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх