Арт-роект Олексія Сая «Розрахунок відстані»

Арт-роект Олексія Сая «Розрахунок відстані»

05 червня 2018 - 27 червня 2018

Port creative hub (вул. Набережно-Хрещатицька, 10а)

facebook

На виставці Олексія Сая «Розрахунок відстані» буде представлено новий проект митця, для якого художник частково знищив поверхню своїх попередніх робіт, які описують дійсність мирного життя. У деяких творах з’явились отвори, деякі роботи сильно пошкоджені.

Нові роботи демонструють цілком конкретні пейзажі зі слідами бомбардування східних міст України. Трансформовані роботи перетворились на тло нестабільного політичного і соціального стану, деформацій.

Смерті, страждання мирних жителів – побічний ефект бою, який насправді дистанційно ведеться на транснаціональному рівні. Розстріл мирних міст можливий завдяки сучасним технічним засобам і дигітальним зображенням. Така абстрагована стратегія призводить до дегуманізації – з висоти видно тільки схематичні обриси ландшафтів, а не місця сутичок живих людей, військових.

Мапи можуть виконувати роль стенограми для мистецьких метафор: детериторізація, потрясіння, перетікання з порядку до хаосу, співвідношення масштабів, статистичних даних щодо жертв насилля, перерозподілу кордонів, розділення ресурсів.

Проект Олексія Сая став заключним проектом #PortArtStudio студії та виставкової програми для молодих художників, що тривала у Port creative hub протягом двох років. За цей час було реалізовано п’ятнадцять виставкових проектів, серед яких проекти Дар’ї Кольцової, Марії Куліковської, Антона Логова, Катерини Бучацької, Лесі Хоменко та інших.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх