Арт-проект Тетяни та Володимира Бахтових «Античні коди України. Сакральні реконструкції»

Арт-проект Тетяни та Володимира Бахтових «Античні коди України. Сакральні реконструкції»

24 січня 2019 - 06 лютого 2019

facebook

Арт-проект Тетяни і Володимира Бахтових «Античні коди України. Сакральні реконструкції» осмислює та реконструює духовний простір античної цивілізації, яка існувала на території Північного Причорномор’я (Ольвія, Тіра, Херсонес) майже тисячу років тому.

Цінності античної цивілізації, які заклали основи європейського світу, знову актуалізуються в контексті багатьох викликів, які постають сьогодні перед суспільством та кожним із нас. У новітні часи фрагментарного сприйняття світу, постмодерністської гри значень і гібридних війн нагальним стає звернення до базових смислів і понять, таких як НАРОДЖЕННЯ-ЖИТТЯ-СМЕРТЬ-БЕЗСМЕРТЯ, які були сформульовані ще за часів Платона й успадковані європейською філософською та теософською думкою.

Формула давніх міфів ЛЮДИ-ГЕРОЇ-БОГИ сьогодні знову втілюється в життя, адже особиста жертовність, здатність до надзусилля, коли звичайні люди стають героями і йдуть у безсмертя подібно до БОГА-ЛЮДИНИ, – це реалії сучасного світу та України. Осмисленням цих концептів на художньо-пластичному рівні і є даний проект.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх