Арт-проект Тетяни Король та Набіля Вехбе «Тріумф Чорного Кольору»

Арт-проект Тетяни Король та Набіля Вехбе «Тріумф Чорного Кольору»

21 червня 2019 - 30 червня 2019

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

facebook

Арт-проект української художниці Тетяни Король та ліванського скульптора Набіля Вехбе «Тріумф Чорного Кольору» має на мені показати, що чорний колір – це насправді колір величі, аристократизму та благородності.

В європейській традиції чорний колір прийнято вважати кольором смутку. Але, до прикладу, в Японії чорний – це колір досвіду. Частіше за все, чорний асоціюється з неприємним емоційним навантаженням, і в той же час з його допомогою демонструють владу, елегантність та вишуканість.

15 картин і 15 скульптур переплітаються між собою, перетворюючись в потужний емоційний сплеск. А завдяки особливій грі світла, кожному гостю арт-проекту вдасться побачити в роботах художників свій чорний.

Набіль Вехбе і Тетяна Король створили абсолютний візуальний діалог між художником і світом через свої роботи, оскільки для них мистецтво є дзеркалом душі, яке відображає почуття та ідеї без кордону.

Чи задумувалися ви коли-небудь про те, що особисто для вас означає чорний колір? Які емоції викликає? Під час арт-проекту ви обов’язково знайдете відповідь на це питання, адже роботи митців Тетяни і Набіля змусять кожного відчути справжній тріумф чорного.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх