Арт-проект Ольги Заремби «Сommunications breakdown»

Арт-проект Ольги Заремби «Сommunications breakdown»

27 червня 2019 - 14 липня 2019

Галерея «Portal 11» (ул. Трьохсвятительська, 11)

У своїй художній практиці Заремба Ольга взаємодіє з такими традиційними медіа як живопис, фотографія, відео. Першорядним значенням у її творчості є передача емоційного виміру реальності та її віддзеркалення. Спонтанні замальовки, фотографії з повсякденних ситуацій та емоцій служить відправною точкою для роботи.

Навколишнє середовище, яке є виразом проміжку життя, сліду людської діяльності формує наш світогляд. Під впливом цієї взаємодії художниця ставить під сумнів наявні зразки та естетику виразу, щоб створити різні візуальні світи.

Зараз ми живемо у світі де соціум і людина знаходяться в епоху науково-технічного прогресу. У цьому процесі в нову сферу вступають відносини суспільства і природи. Неконтрольований вплив технічної цивілізації призводять до серйозних наслідків. Ольга Заремба зображує те, як присутність людини впливає на природне середовище, пустельність очищеного простору, застиглість світу.

Заремба Ольга народилася в м. Дніпрі у 1994 р. Навчається у Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури на факультеті монументального живопису. Роботи художниці зберігаються у Музеї українського живопису м.Дніпро, а також у приватних колекціях Туреччини, Великобританії, України, Німеччини та Росії.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх